Kłaniam się nisko / exit Malita

Już od dłuższego czasu na blogu nie pojawiły się żadne nowe treści – z dwóch przyczyn. Po pierwsze, aktywności matczyno-akademicko-aktywistyczne (wychowuję córkę, pracuję naukowo i ratuję świat przed katastrofą klimatyczną) pochłaniają znakomitą część doby. Po drugie, czytam nieco mniej i nieco mniej mam też siły i pary, żeby o tym czytaniu pisać tudzież dokumentować rozmaitości poprzez media społecznościowe.

Zatem – na chwilę obecną, jak to ładnie pisze się w sztukach w języku Szekspira, exit Malita. Nie mówię, że kurtyna opada na zawsze, ale na razie potrzeba mi tutaj jakiegoś zakończenia.

Znajdziecie mnie czasem na Facebooku czy Instagramie. Ale czasem.

Tym-czasem: exit Malita.
Dziękuję.

10 myśli w temacie “Kłaniam się nisko / exit Malita

  1. Oj, będziem tęsknić! W tej tęsknocie trzymam kciuki za wszystkie Twoje pozaksiążkowe przedsięwzięcia. Najbardziej wiesz, za które :) Ściskam mocno!!!!

  2. Doskonale rozumiem i wspieram, ale jednocześnie bez tego bloga ani nie poznałabym Ciebie, ani wielu ciekawych książek. Bardzo się cieszę, że służył, póki był na to czas i ochotę. Trochę smutno mimo wszystko, ale jeśli nie znikasz z horyzontu i zostajesz choć trochę w mediach społecznościowych, to wcias jest szansa na książkowe wymienianie opinii :) Wszystkiego dobrego w aktywnościach matczyno-akademicko-aktywistycznych :)

    1. Dziękuję bardzo :) nie da się ukryć, że znajomości, które się pojawiły dzięki pisaniu w sieci, są wielkiej zacności, ale do ich podtrzymania szczęśliwie nie potrzeba bloga. A i dyskusje książkowe bez niego prowadzić się da! Uściski książkowe i nie tylko :)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.