Kłaniam się nisko

Jest niebywale wiele wspaniałych książek, które warto przeczytać. Gdy nie wiadomo, po którą sięgnąć najpierw, dobrze polegać na czyjeś opinii. Subiektywna to opinia, ale szczera. Moje opinie o powieściach, które czytam – tu właśnie będą się pojawiać. Polecam się łaskawej pamięci.

8 myśli w temacie “Kłaniam się nisko

  1. Powodzenia Asiu! :) Że tak powiem „nasza wspólna znajoma” ( ;) ) podesłała mi link, a ten z kolei powędrował do zakładek :) Będę śledzić i inspirować się w doborze lektur. A na razie na tapecie „Tajemny dziennik Marii Antoniny”, z racji tłumaczenia na pewno Ci znany ;), a potem „Gra o tron” i wreszcie sprawiedliwe owce, które cierpliwie czekają na swój moment od 2 miesięcy. Pozdrawiam!

    1. Ach, cieszę się ogromnie i dziękuję za dodanie do zakładek, życząc miłej lektury i recenzji, i książek. Pozdrawiam takoż nieustannie i pozostaję fanką Twojego tatuażu :)

  2. No i znowu lista książek urośnie, jak zresztą po każdym programie „Małym druczkiem”. Ale to dobrze, bo książek nigdy dość. Chyba się nawet skuszę na „Szklany dom”, choć z fantastyką nie bardzo mi po drodze. Czekam na dalsze polecanki i trzymam kciuki.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.